Az elmúlt időszakban történt események iskolánkban

1. február 10-én került megrendezésre az iskolai farsang.

A hagyományokhoz híven az idei tanévben is a 7. osztályos tanulók keringője nyitotta meg a farsangi mulatságot. Több hónapos lázas készülődés után egy gyönyörű előadást tekinthettünk meg. Gratulálunk a résztvevőknek!

Felkészítő tanáraik: Takács Anna és Materné Mestyán Ildikó

A táncosok a következők voltak:

Ábrahám Dominika- Házi Adrián

Babai Kíra-Varga Bálint

Hegyi Georgina- Kucska Boldizsár

Gulyás Annamária- Gável Csaba Miklós

Kódiás Alexandra- Simon Attila

Simon Mónika- Bogár Levente

Méreg Kitti- Peller Roland

fars

A nyitótánc után az egyéni jelmezesek és az osztályok farsangi táncai következtek. Nagyon ötletes és szórakoztató táncokat tekinthettünk meg. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak!

Az idei tanévben először az ádándi tantestület egy meglepetés tánccal készült a gyerekeknek, amelynek nagyon nagy sikere volt. Természetesen a tombola és a zsákbamacska sem maradhatott ki, a büfé folyamatosan üzemelt. Köszönjük a Szülői Szervezet és minden támogató munkáját, akik segítettek a rendezvény sikeres lebonyolításában!