Tájékoztatás az ajándék cirkuszjegyek felhasználásáról

A kitűnő bizonyítványok mellé járó ajándék cirkuszjegyeket immár az utazó cirkuszokban is érvényesíthetik a diákok. A Magyar Cirkusz és Varieté Nonprofit Kft. (MACIVA) kiszélesítette a jegyek felhasználhatóságának körét, így azok a gyerekek is igénybe tudják venni a jutalmat, akik számára a nagy távolság gondot okozna. Ennek köszönhetően a diákoknak és kísérőiknek nem kell felutazniuk a Fővárosi Nagycirkuszba.

Ennek értelmében a jeggyel rendelkező diákok az alábbi cirkuszokba tudnak ellátogatni:1e9baf97cb01b8c0fcd792a814d65112

• Exit Cirkusz
  • Eötvös Cirkusz
  • Hungária Cirkusz
  • Magyar Klasszikus Nagycirkusz

A cirkuszok elérhetőségei és játszási helyek megtalálhatóak a Fővárosi Nagycirkusz honlapján, a http://www.fnc.hu/hirek oldalon.

A csoportosan érkező diákokat kísérő pedagógus (20 fő után 1 kísérő) térítésmentesen nézheti meg az előadást.

Továbbá  a MÁV-Start Zrt. egyedi utazási kedvezményt ad minden ajándék cirkuszjeggyel rendelkező diák és 1 fő felnőtt kísérője számára. A fenti utazó magáncirkuszok és a Fővárosi Nagycirkusz előadásaira utazó diákok 90%/-os, kísérőik pedig 50%-os alkalmi menettérti kedvezményben részesülnek.

Az utazási kedvezmény a vonatjegy megvásárlásakor kizárólag az ajándékba kapott utalvánnyal vehető igénybe, a visszaúton pedig az előadásra beváltott jeggyel tudják igazolni a kedvezményre való jogosultságot, ezért fontos, hogy a diákok és kísérőik az utazás ideje alatt ezeket tartsák maguknál.