,,Itt a versmondás ideje, itt van újra”

Iskolánkban hagyományosan ősszel kerül sor az alsós versmondó versenyre. Idén sem történt ez másképp, és az alsó tagozatosok október 20-án mérték össze képességeiket az iskola tornatermében. Egy borongós őszi napon lett megrendezve a verseny, amikor is  egy kis fénysugarat loptak a gyerekek szavalatai szívünkbe. Ősszel kapcsolatos versek hangzottak el, melyre már több hete nagy izgalommal készültek a diákok felkészítő tanáraik és szüleik segítségével.

Zsűritagok: Szőke Zoltánné, Vörös Csabáné, Varga Beáta Anikó, Sipiló Jázmin (DÖK képviseletében)

k7338702

Ezúton is gratulálunk minden versmondónak, mert igazán elismerésre méltó produkciókat hallhattunk!  Külön dicséret a helyezést elérő tanulóknak!

A versenyen való szereplés alapján a következő eredmények születtek:

I. helyezett: Sárközi Zsófia (4.o.)image-9017655f5fb3a87197ce5cc48c40d07ae86d4832738331e30b398c46d4c57bf7-V

II. helyezett: Bogár Benedek (2.o.)

Erdélyi Amanda (4.o.)

Maksi Dániel (2.o.)

III. helyezett: Antal Félix (3.o.)

Baumgartner Nóra (2.o.)

Horváth Hanna (4.o.)