Ma is láttunk, hallottunk és tanultunk valami újat……

Iskolánk sütiszakkörös gyerekeinek egy új élményben volt része 2023. november 24-én, pénteken. A buszunk 19 fővel robogott el Balatonszéplakra a Marci Pékség gyárüzemébe, hogy megismerkedjen a kenyér-, kifli -és zsömlekészítés folyamatával.

Martzy Ferenc a pékség alapítója és tulajdonosa a szeretetteljes fogadtatást követően, alapos és látványos betekintést engedett csapatunknak az üzem életébe, a pékáruk készítésének folyamatába, a cukrászat lenyűgöző világába.

Bátran állíthatjuk: Kiváló minőséget tapasztaltunk!

Köszönjük Gégény Antalné Marika néninek a szervezést és Martzy Ferencnek, hogy lehetőséget biztosított a gyárüzemben folyó munka megismerésére. A pékek és cukrászok világának rejtelmei is feltárulhattak előttünk, melyet ezúton is nagyon köszönünk.