Túráztunk

1. Töreki- Cinege túra

22 fővel vettünk részt a hagyományos Töreki-Cinege Túrán. A táv idén is 7,5 km volt, amit már könnyedén teljesítettünk. Ezúttal túrevezetőt is kaptunk, így az egyébként is szép vidéket még jobban megismerhettük. Programon szerepelt madárgyűrűzés, vadászkutya-bemutató és a nap végén kincsvadászat. Ez olyan jól sikerült, hogy más iskola kincsit is megtaláltuk. Miután nem volt megjelölve, jóízűen elfogyasztottuk.

2. Kelet- Bakony túra:

A 2012-es Londoni Olimpia jegyében próbákon lehet részt venni. Aki a legtöbb próbán részt vesz, és pontot gyűjt, sorsoláson vehet részt. A nyeremény akár egy londoni út, vagy iskolájának felszerelés.

Így kerültünk a Kelet- Bakony régióba. A 15 km-es túrát választottuk, ami bizony nehéz volt, de csodálatos. A galériában megtekinthető képeken is látható, hogy meseszép helyeket barangoltuk be.

A csapat tagjai voltak: Kocsis Benedek, Friesz Fruzsina, Kelemen Martin, Robin Taubert, Kódiás Dániel, Török Richárd.