Akikre büszkék vagyunk

 
Csapatunkra, akik bejutottak az FGSZ Zrt által szervezett Lángész kerestetik! vetélkedőre:

Iskolánkat három nyolcadik osztályos tanuló képviselte a Gáztudósok nevű csapattal:

  • Lacza Dorina
  • Nemes Mátyás
  • Szemesi Eszter

Az első fordulót sikeresen teljesítették, így bejutottak az országos döntőbe, ahol 6. helyezést értek el. Ezzel az eredménnyel 300 ezer forintot nyertek iskolánk alapítványa számára.

Nemes Mátyás az általa készített rövidfilmmel a Kreatív feladatok kategóriában első helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményekhez!
Bozsoki Boglárkára, aki iskolánkat több népzenei versenyen képviselte.

A következő eredményeket érte el:

  • Kiemelt Arany minősítést Szennán, a “Hajlik a meggyfa” Somogy-Tolna-Baranya,  Dél-Dunántúli régió versenyén
  • Kiemelt Arany minősítést a Térségi Népdaléneklési versenyen, melyet a Perczel Mór Gimnázium szervezett
Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

2010/2011. TANÉV   I. FÉLÉV

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el:

  • BOGÁR LEVENTE              1. OSZTÁLY
  • MÉREG KITTI                     1. OSZTÁLY
  • BOZSOKI BENCE               2. OSZTÁLY
  • FRIESZ FRUZSINA             3. OSZTÁLY
  • SIPILÓ JÁZMIN                   3. OSZTÁLY
  • BOZSOKI BOGLÁRKA      4. OSZTÁLY
  • VIRÁGHALMI KRISTÓF   4. OSZTÁLY
  • DEÁK RAMÓNA                 5. OSZTÁLY
  • BAKOS BENJAMIN            6. OSZTÁLY
  • HALMOS VIVIEN               6. OSZTÁLY
  • NEMES MÁTYÁS               7. OSZTÁLY
  • HALMOS ROLAND            8. OSZTÁLY
  • MAZA NORBERT               8. OSZTÁLY
  • MEGYERI GÉZA                 8. OSZTÁLY

Kiválóan teljesített eredményt ért el:

  • ÁBRAHÁM DOMINIKA   1. OSZTÁLY
  • BABAI KIRA                       1. OSZTÁLY
  • KÓDIÁS ALEXANDRA     1. OSZTÁLY
  • SIMON ATTILA                  1. OSZTÁLY
  • SIMON MÓNIKA                1. OSZTÁLY
  • BANAI FRIDERIKA           2. OSZTÁLY
  • FAJT LÁSZLÓ                     2. OSZTÁLY
  • JANKOVICS ALÍZ              2. OSZTÁLY
  • MAGOSI ADRIÁN              2. OSZTÁLY
  • MATER DÓRA                    2. OSZTÁLY
  • SZILI DOMINIKA               2. OSZTÁLY
  • ÁBRAHÁM BENCE            3. OSZTÁLY
  • BALOGH ANDREA            3. OSZTÁLY
  • KOCSIS BENEDEK              3. OSZTÁLY
  • KÓDIÁS DÁNIEL                 3. OSZTÁLY
  • MOLNÁR ÁKOS                   3. OSZTÁLY
  • PÉNZES MÁTÉ                     3. OSZTÁLY
  • HORVÁTH MARCELL        4. OSZTÁLY
  • ORBÁN CSABA                   4. OSZTÁLY
  • TÖRÖK DÁVID                    4. OSZTÁLY

Jeles tanulmányi eredményt ért el:

  • KOCSIS BOGLÁRKA           6. OSZTÁLY
  • SZABÓ EDINA LAURA       6. OSZTÁLY
  • SZEMESI ESZTER                7. OSZTÁLY

 

© 2011 SIOK Fekete István Általános Iskola, Ádánd Levél a szerkesztőnek