ÁLTALÁNOS ISKOLAI

BEIRATKOZÁS

Értesítem a Kedves Szülőket, hogy a 2017/2018-as tanévre az 1. osztályosok beíratásának időpontja az

Ádándi Fekete István

Általános Iskolában

április 20-án (csütörtökön)
800 és 1800 óra között,

április 21-én (pénteken)
800 és 1800 óra között lesz.

Torda János

Intézményvezető

A BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK

• A gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • A gyermek nevére kiállított személyi azonosító
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás, mely lehet óvodai szakvélemény,       Ø óvodai szakvélemény,

Ø járási szakértői bizottság szakértői véleménye

Ø sajátos nevelési igényű gyermek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.

• Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről
  • Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan

A tanköteles tanuló tanulmányainak külföldön történő folytatását – a tanköteles gyermek nyilvántartása céljából – be kell jelenteni a lakóhely, ennek hiányában tartózkodási hely szerint illetékes köznevelési feladatokat ellátó hatóságnak, vagy – ha a tanuló már hazai iskolába beiratkozott – az iskola igazgatójának.